A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

zdravotní rizika ve Vietnamu

30.10.2011 20:33:53 | Lajbr
Lajbr
Ahoj, chtěl bych se dotázat, jaký je pohled z vaší strany na animalarickou profilaxi. V polovině prosince odjíždíme směr Hanoj, budeme hlavně cestovat po severní, severozápadní části vietnamu, také zátoka Ha Long, předpoklad je takový, že se nebudeme zdržovat jen ve větších městech. Očkování hep A+B, tyf, meningokok, tetanus, máme, jen když jsem pročetl leták z malaronu, bylo mi těžko. Četl jsem již o tomto driáku, a pravda je, že pokud by to bylo jen trochu možné, chtěl bych se tomu požití vyhnout. To že ho beru sebou je už teď víceméně zřejmé..., co dalšího si vzít sebou krom běžného vybavení cestovní lékárny...?
Předem děkuji za Vaši zkušenost či názor...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Honza
24.05.2012 09:59 31.30.3.***
Prodám Malarone  

Prodám 2 balení Malarone exp. 03/2016. Cena za jedno balení 800 Kč. Osobní předání v Praze. E-mail: volejnikjan@seznam.cz, mobil: 773 836 525.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Lajbr 07.11.2011 18:55
Re: zdravotní rizika ve Vietnamu  

díky...

• Anonym (6)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
30.10.2011 21:39 81.200.57.***
Lajbr 30.10.2011 20:33
zdravotní rizika ve Vietnamu  

Ahoj, chtěl bych se dotázat, jaký je pohled z vaší strany na animalarickou profilaxi. V polovině prosince odjíždíme směr Hanoj, budeme hlavně cestovat po severní, severozápadní části vietnamu, také zátoka Ha Long, předpoklad je takový, že se nebudeme zdržovat jen ve větších městech. Očkování hep A+B, tyf, meningokok, tetanus, máme, jen když jsem pročetl leták z malaronu, bylo mi těžko. Četl jsem již o tomto driáku, a pravda je, že pokud by to bylo jen trochu možné, chtěl bych se tomu požití vyhnout. To že ho beru sebou je už teď víceméně zřejmé..., co dalšího si vzít sebou krom běžného vybavení cestovní lékárny...?
Předem děkuji za Vaši zkušenost či názor...

• Anonym (2)
  • Anonym (14)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu