A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Visa

15.12.2010 07:53:53 | vlcekjiri
vlcekjiri
Máte někdo zkušenost z vízy přímo ve Vietnamu na letišti, popřípadě s touto stránkou http://visa-vietnam.vn/en/home.html ? Vycházelo by to skoro o půlku levněji,než na ambasádě za 1500 kč.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
brabbora 06.03.2015 20:11
Re: Visa  

Letos jsme se rozhodli, že opět zavítáme do Vietnamu. Tentokráte na sever. Nezměnilo se nic ohledně víz do této krásné země? Zvací dopis přes net a pak už vízum na místě /tentokráte Hanoi/?
Díky za info.

Rob.
05.12.2013 19:45 88.101.27.***
Od koho zvací dopis?  

Od koho máte zvací dopis? Přes cestovani-Vietnamem.cz nelze platbu kartou dokončit

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
kauli 05.09.2013 20:40

Chci jen doporučit vzít si opravdu 45 USD přesně na vízum.My letěli z Paříže a francouzi se hrozně divili,že dostávají vráceno na eura totálně mizerný kurz a ještě to zdržuje.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.08.2013 17:27 82.0.122.***

objednal som si jeden vstup cez tu stranku http://www.cestovani-vietnamem.cz/menu/online-visa.htm ,,,uz aj mi poslali pozyvaci dopis ,,,uz len verit ci to nieje FAKE :DDDDDD,,,dufam ze bude vsetko v poriadku pri prechode ,,,vy ste cez tu firmu nemali ziadny problem???vsetko bolo ok s pozyvacim papierom ????

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
29.08.2013 17:24 82.0.122.***

objednal som si jeden vstup cez tu stranku ,,,uz aj mi poslali pozyvaci dopis ,,,uz len verit ci to nieje FAKE :DDDDDD,,,dufam ze bude vsetko v poriadku pri prechode ,,,vy ste cez tu firmu nemali ziadny problem???vsetko bolo ok s pozyvacim papierom ????

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pin pin
07.08.2013 04:14 123.21.144.***

visa cambodia 20 usd , hlavni mesto cambodia delate visa vn za 45 usd
vietnamske ambassy v asie / 45 usd visa .
thailand , mianma ,cambodia .malajsia . philippine atd maji ambassy vn
hodne zdravi
back park 30 let ve svete

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jarda007 06.08.2013 10:31

Aha, tak už jsem to asi pochopil, těch 9 USD je jakoby za zvací dopis... Chápu to správně? ;-) Díky

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jarda007 06.08.2013 10:27

Zdravím,

měl bych dotaz ohledně víza. Koukal jsem na zde uvedené stránky, jestli jsem pochopil správně, tak pokud se budu pouze přesunovat po Vietnamu (i letecky), stačí mi klasické vízum za 45 USD + poplatek 9 USD. Jediné, co mě ale trochu zarazilo, je potřeba zvací dopis. Máte s tím někdo zkušenosti, jak ho získat, atd?

Předem děkuji za info.

Jarda

http://www.cestovani-vietnamem.cz/1-mesic-jeden-vstup.htm?scrollto=skok

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nghe an
23.06.2013 06:23 123.20.152.***

viza 4usd , cestovni kancelar , muzete se podivat google
nektere cestovni kancekar ve meste hanoi , muzete posilat email , oni budou vam vysvetlit , nebo kontakt ceske restaurace hanoi , informace zdarma .

pozor , pozor opatrne , nekty cestovni kancelar , delaji viza levne , aby delaji pro vas sluzby cestovat ve vietnamu , dohromady budete se ztratit penez vic , nejlepsi delate jednom visa , jinak muzete sami vyridit .

kazdy den v hanoi ,muzete platit , hotel , 5usd / 1 noc
jidlo 5 usd / 1 den . najem motocykle , 5 usd / 1 den , auto 30 usd / 1 den
telephon cizi zavolat 3 cent / minut
preju vam hodne vesely dovolenou ve vietnamu

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.06.2013 20:26 222.252.41.***

Tady máš odkaz na víza přes internet, formuláře a komunikace v češtině a ceny jsou super. Dělali jsme si 1 měsíc za 8 USD do druhého dne jsme měli víza, dělá to čech co tam žije a má cestovku, dost nám i poradil ;-) . http://www.cestovani-vietnamem.cz/menu/online-visa.htm

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu