A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Vietnam 2014 - kam doporučíte jet?

01.12.2013 11:46:37 | lambrusco
lambrusco
Ahoj, chystáme se v lednu do Vietnamu, doporučíte místa kam se podívat? Nechceme nic moc turistického
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
16.01.2017 17:41 46.229.224.***
Phu Quoc - potápění?  

Zdravím, rád bych se zeptal ohledně ostrovu Phu Quoc - byl tam někdo na potápění? Já jsem se o něm dočetl v http://www.nicemagazine.cz/rubriky/cestomanie-luxusni-plaze/kam-se-vypravit-ve-vietnamu--to-proste-musite-zazit, a zajímalo by mě, zda byste mi mohli doporučit případně nějakou cestovku nebo tým potápěčů, který tam pravidelně jezdí nebo pojede na jaře nebo v létě. Děkuji!

P.S. Odpovídat můžete sem, nechávám otevřenou záložku s diskuzí. :)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Petr Pracný 22.09.2016 21:21
Re: Pozor na podvodníka!!!  

Dobrý den Líbo,
prosím máte ještě uloženy nějaké odkazy na vietnamské CK? Děkuji za ochotu

Epidaura 09.03.2016 10:03
Vietnam  

Ahojte.Chtela bych se zeptat,jestli se tu najde nekdo,kdo bude prelom cervenec/srpen Vietnam- Kambodza?

Zdeněk
16.01.2015 07:51 82.142.96.***
Re: Vietnam 2014 - kam doporučíte jet?  

Informace kam je nejlepší jet ve Vietnamu je na www.vietnamista.cz

• Anonym (1)
Líba
22.12.2014 17:31 46.13.144.***
Re: Pozor na podvodníka!!!  

Ahoj, na cestu do Kambodže a vlastně kamkoliv jinam si kupujeme zájezdy od CK v Saigonu. Do Angkoru to stojí cca 200 USD, někdy i s vízy a vstupy a je to super, na čtyři dny se vším všudy. Fakt se starají, poradí a mají anglicky mluvící průvodce. Jezdí se autobusem a mají vymyšlený program. Je to relativně levné a velmi spolehlivé. Byli jsme tam několikrát a pokaždé se to povedlo. Letos přemýšlíme,že pojedeme zase jinam, protože jsou to oficiální cestovní kanceláře, tak si nic nedovolí. I ostatní účastnící těchto zájezdů jsou většinou cizinci, nebo Vietnamci, kteří přijeli domů na dovolenou a chtějí se blýsknout před příbuznými, tak je vezmou na výlet. Cestovních kanceláří tam mají dostatek, mají samozřejmě i svoje stránky, takže si můžem vybrat ještě doma a pak víme, kam máme jít, neztrácíme čas s hledáním ve Vietnamu. Doporučuji! 8-)

Petr (Saigon)
27.11.2014 12:36 1.54.115.***
Pruvodce po Vietnamu  

Ahoj.

Jmenuji se Petr
Pochazim z CR a ve Vietnamu ziji 2,5 roku.
Mame tady malou cestovni kancelar a jsme schopni zaridit v podstate cokoliv od poznavacich zajezdu, pobytu pouze u more, pronajmu/koupi motorky, pronajmuti nemovitosti a zarizeni dlouhodobejsiho pobytu. Atd...atd.... :-)
Proste pokud mate jakekoliv dotazy ohledne cesty do Vietnamu ci Kambodzi, tak nevahejte mne kontaktovat na email Brunc77@gmail.com

Nejake informace muzete najit i zde:
https://www.facebook.com/pages/JIHOVYCHODNI-ASIE/272778391224?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/pages/Saigon-Visitors-Guide/148612678635617?ref=bookmarks

www.saigonvisitorsguide.com

Snazim se odpovidat do 48hodin. Zalezi kde se zrovna pohybuji. Diky za pochopeni..

Petr

Petr K.
27.07.2014 16:57 123.24.124.***
Pozor na podvodníka!!!  

Dávejte si pozor na příspěvky od vietnamce jménem dung. Minulý rok jsme ho kontaktovali, aby nám udělal Saigon tour a 3 denní výlet do Kambodže na Angor Wat. V Saigonu nám toho moc neukázal, zajímalo ho tak akorát, kde nás vzít do hospody a na to, že je Vietnam docela levnej, tak jsme si všimli, že se se všema pořád domlouval a tak nás pěkně natáhli. Když jsme jeli s ním do Kambodže, tak jsme jej viděli jen v autobuse, když bylo jídlo a jinak jsme si to museli projít sami. Po návratu jsme reklamovali jeho průvodcovské služby a odmítli mu zaplatit 150 USD za jeho doprovod (jeho cestovní výdaje, bus, ubytování, strava a vstupné jsme mu po cestě uhradili). Nejen, že tento člověk byl v Kambodži zřejmě poprvé v životě a tak si od nás nechal zaplatit pěknou dovolenou, ale měl ještě tu drzost vyhrožovat nám policií, že nás chytí zavřou a nenechají nás odletět, když mu nezaplatíme. Je to podvodník a všem doporučujeme, aby se tomuto člověku vyhnuli.

• Anonym (11)
  • Anonym (2)
dung
13.07.2014 17:22 123.20.49.***
Re: Vietnam listopad  

dobry den

ja bydlim ve meste saigon na jihu vietnamu
ve vietnamu hodne misto bez turistu , prirody atd
muzete mi kontakt email sirtobystravel@yahoo.com.vn
nashledanou
dung

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
dung
13.07.2014 17:17 123.20.49.***

dobry den

jsem vietnamec , bydlim ve meste saigon na jihu vietnamu
pracuju v area backpark , a take jsem potkal hodne cesi byli cestovat .
ve vietnamu , maji hodne mista malo tourist byli . vscehno levnejsi
muzete mi kontakt email sirtobystravel@yahoo.com.vn

nashledanou
dung

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
05.07.2014 22:32 89.176.65.***

ahojky muzu se zeptat jake jste meli pocasi a kde vsude jste byli a kde to bylo nejkrasnejsi priroda a more chystame se v prosinci na jih vietnamu dekuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu