A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Phu Quoc vs Mui Ne (Phan thiet)?

08.04.2012 17:01:47 | sprite1
sprite1
Rad by som sa opytal na ostrov phu quoc, aky je tam vecerny resp. nocny zivot? Rozhodujeme sa uz na vianocny pobyt vo Vietname, no neviem , ci na otrove Phu quoc je nejaky vecerny zivot, okrem sedenia v restauracii? Je tam nejake centrum ?, mesto ?, obchod? nakupne centra? Ak uz niekto bol na tomto ostrove a dokazal by to porovnat s mestom Mui Ne , co by ste doporucili , ak porovnate ceny v tychto strediskach , plaze , obchodne centra a zivot pocas dna i vecer?, pripadne aj cinnost na 2 tyzdne na tomto ostrove? Dakujem za odpoved :o)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jjj
09.04.2012 21:13 92.245.0.***
Re: Phu Quoc vs Mui Ne (Phan thiet)?  

Na Phu Quoc som bol minulý rok. Ostrov je to nádherný, len teraz sa začal rozvíjať, (plánuje sa tam aj medzinárodné letisko v blízkej budúcnosti), takže žiadny večerný život tam nečakaj( a nočný už vôbec nie). Ak sa to dá nazvať centrom, tak také niečo tam je - Duang Dong alebo také niečo, ale dokopy tam nič nie je. Na dva týždne Phu Quoc rozhodne nie je. Ak si požičiaš skúter, tak za dva dni ho prejdeš celý. Ale stojí za to stráviť tam zopár dni, je to ráj. Odporúčam pláž Bai Sao.

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
sprite1 08.04.2012 18:01
Phu Quoc vs Mui Ne (Phan thiet)?  

Rad by som sa opytal na ostrov phu quoc, aky je tam vecerny resp. nocny zivot? Rozhodujeme sa uz na vianocny pobyt vo Vietname, no neviem , ci na otrove Phu quoc je nejaky vecerny zivot, okrem sedenia v restauracii? Je tam nejake centrum ?, mesto ?, obchod? nakupne centra? Ak uz niekto bol na tomto ostrove a dokazal by to porovnat s mestom Mui Ne , co by ste doporucili , ak porovnate ceny v tychto strediskach , plaze , obchodne centra a zivot pocas dna i vecer?, pripadne aj cinnost na 2 tyzdne na tomto ostrove? Dakujem za odpoved :o)

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu