A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Nabízíte služby ve Vietnamu? Nechcete spolupracovat?

04.01.2014 12:30:08 | Lukas P.
Lukas P.
Ahoj,

rozjíždíme s kamarády cestovatelský projekt, který se týká i Vietnamu. Pokud ve Vietnamu nabízíte nějaké služby (ubytování, průvodcování nebo třeba z Vietnamu dovážíte nějaké produkty... prostě cokoli spojeného s touto zemí), ozvěte se mi na lukas.petrikovsky@seznam.cz , mohli bychom vymyslet nějakou vzájemně prospěšnou spolupráci.

Více informací si řekneme po emailu, nemá smysl tady spamovat diskusi.

Díky, těším se! :-)

Lukáš P.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karolína
04.02.2015 12:08 94.112.242.***
kterou cestovku si vybrat  

ahoj, láká vás Vietnam? rádi byste tuto exotickou zemi navštívili a nevíte jakou formou? v současnosti je nabídek hodně, ale kterou a od koho si vybrat, to řeší hodně lidí :)
tak pokud jste na vážkách, doporučuji se podívat na nabídky od CK Tourviet www.tourviet.cz
kromě nabídky zájezdů mají tam i docela dobře udělené užitečné informace a také představují některé destinace :)
doporučuju!!!

dung
18.11.2014 10:20 14.169.57.***
Re: Nabízíte služby ve Vietnamu? Nechcete spolupracovat?  

dobry den

vam nadbiku dovazite z vietnamu , caj , kava , koreni
muzete mi kontakt email sirtobystravel@yahoo.com.vn
mobil +84 903755068

s pozdravem

dung

Lukas P. 04.01.2014 12:30
Nabízíte služby ve Vietnamu? Nechcete spolupracovat?  

Ahoj,

rozjíždíme s kamarády cestovatelský projekt, který se týká i Vietnamu. Pokud ve Vietnamu nabízíte nějaké služby (ubytování, průvodcování nebo třeba z Vietnamu dovážíte nějaké produkty... prostě cokoli spojeného s touto zemí), ozvěte se mi na lukas.petrikovsky@seznam.cz , mohli bychom vymyslet nějakou vzájemně prospěšnou spolupráci.

Více informací si řekneme po emailu, nemá smysl tady spamovat diskusi.

Díky, těším se! :-)

Lukáš P.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu