A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Meditace v JV Asii?

11.01.2014 23:16:34 | erben_tom
erben_tom
Ahoj, v červnu jedeme na půl roku do Vietnamu, kde přítelkyně dostala práci. Já přemýšlím, co tam budu celou dobu dělat a strašně rád bych od Vás načerpal inspiraci. Napadají mě věci jako meditace v Nepálu, kurz thajské masáže v Bangkoku, učit angličtinu... ale nevím o nikom, kdo by něco takového podnikl. Máte nějaké nápady? Na Vietnam fixovaný nejsem, jen to musí být země alespoň trochu "z okolí". Prosím moc o rady! Tom
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
erben_tom 11.01.2014 23:16
Meditace v JV Asii?  

Ahoj, v červnu jedeme na půl roku do Vietnamu, kde přítelkyně dostala práci. Já přemýšlím, co tam budu celou dobu dělat a strašně rád bych od Vás načerpal inspiraci. Napadají mě věci jako meditace v Nepálu, kurz thajské masáže v Bangkoku, učit angličtinu... ale nevím o nikom, kdo by něco takového podnikl. Máte nějaké nápady? Na Vietnam fixovaný nejsem, jen to musí být země alespoň trochu "z okolí". Prosím moc o rady! Tom

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu