A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Chystáme se do Vietnamu

29.10.2008 18:40:26 | Meggys
Meggys
O vánocích se chystáme do Vientamu, tak kdo tam byl a má nějaký tip či radu, pisněte sem. Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tommyk
20.06.2010 12:00 188.75.128.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: pláže Vietnamu  

Angkor souhlasím, ale Phnom Penh je něco hroznýho. Pobyl jsem tam pár dní jen protože jsem čekal na vízum do Thajska, ale bylo mi to brzy dost protivný, ti lidi nedají pokoj.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
kamilatomas 05.05.2010 17:30
KAMILA NGUYENOVÁ  

Ve Vietnamu jsem byla v roce 2004 a dá-li bůh ještě minimálně 1x za život bych tam chtěla jet... :-D ale jak poznáte podle jména,nejedu jako vy jako klasickej cestovatel,ale za rodinou.Můžu jen doporučit...nezapomeňte ale na očkování,určitě musíte mít žloutenku,ta se očkuje s předstihem asi 6.měs a břišní tyfus,ten stačí týden dva před odjezdem,minimálně tyto dvě očkování.určitě toto nenechávejte náhodě a poraďte se....

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
bugr 07.04.2010 09:14
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vietnamu  

s ubytováním není problém, stačí zajet do old quarter a tam je hotelů mraky. Možná na první noc něco sehnat třeba přes tripadvisor nebo lonely planet..

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
lidka.e 25.03.2010 17:42
Jupiiii......:)  

Zdravim vsechny :), taktez jsem velky milovnik Asie. Mam procestovany Stredni a Jizni Vietnam. Kdosi se ptal na Phu Quoc.... pokud potrebujete nejake informace...jsem k dispozici...:). Navic to vypada, ze do mesice pristanu opet v Saigonu...:). -L-

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
xlx
23.03.2010 00:02 88.103.8.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vietnamu  

Pls,nemate nekdo tip na ubytovani v Hanoji?Nejaky levny hostel,cca deset az patnact dolaru?Nebo klidne min :)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
bugr 18.03.2010 14:14
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Vietnamu  

dnes jsem přiletěl a redukce není potřeba nikde. Mají takové zásuvky do který jde strčit vše :D A to jak na severu tak na jihu, nebyl jsem samozřejmě všude ale od Sappy až po Saigon žádný problém.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Mateskal
07.03.2010 00:20 89.102.102.***
RE: RE: RE: RE: RE: Vietnamu  

chteli jsme se zeptat jak je to s elektrikou ve vietnamu. je potrebna nejaka redukce? dekujeme moc

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
bugr 26.01.2010 15:33
RE: RE: RE: RE: Vietnamu  

Dík, tohle mi doporučilo víc lidí, nechci si toho nechat pumpovat do těla zbytečně moc.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
TROJAN josef
26.01.2010 13:56 90.176.23.***
RE: RE: RE: Vietnamu  

PRACOVAL JSEM 4.ROKY V SEVERNÍM VIETNAMU JE DOBRÉ OČKOVÁNÍ PROTI ŽLOUTENCE A BŘIŠNÍMU TYFU

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
bugr 16.01.2010 14:07
RE: RE: Vietnamu  

Můžete mi někdo poradit kam se jít zeptat odborníků ohledně očkování? Nechci do sebe nechat napíchat kdejakou blbost, jen to je pro cíl naší cesty opravdu potřebné. Nejlépe někde v Praze.
Asi budu kupovat letenky na 26/2 tak už je to dost aktuální, díky..

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu