A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Vietnam - Diskuze

Původní dotaz

Chystáme se do Vietnamu

29.10.2008 17:40:26 | Meggys
Meggys
O vánocích se chystáme do Vientamu, tak kdo tam byl a má nějaký tip či radu, pisněte sem. Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
thaiina 16.12.2011 21:14:27
Re: CK Karavela  

Ahoj Karavelo,
Mui Ne je totálně "ruské" místo. Nápisy v ruštině a to já prostě nemusím. Dlouhatánská pláž, celá lemovaná resorty, které byly v listopadu poloprázdné, jedinými turisty byly většinou Rusové. Voda úplně kalná, ale teplá, takže jsme se rádi vykoupali a nic víc. Bydleli jsme skoro na samém konci, jelikož jsme tam přijeli v noci, měli jsme nocleh objednán už ze Saigonu, jinak bych si to místo určitě nevybrala. Bydleli jsme v resortu Mui Ne Lodge asi za 10 USD na osobu, což bylo značně předražené. A tak, jak se píše v LP, jsou tam komáři. Hezký výlet je na písečné duny, jeli jsme tam na východ slunce, smůla je, když řidič přijede trochu později, pak je to pěkná honička.
Nejhezčím městem na celé naší cestě bylo Hoi An. Večer úžasná atmosféra. A těch krejčovství jsou tam opravdu mraky, ale nenechávám si nic šít. Musím potvrdit, že kvalita šití je velmi pěkná (umím šít, tak to tak trochu umím posoudit). Šijou neuvěřitelně nádherné svatební a večerní šaty pro ženy, pánské jsem asi neviděla, nebo jsem si nevšimla. nevím. Přikládám fotku z Mui Ne, je tam snad jen jedna pláž, několik kilometrů dlouhá. To samé je v Nha Trangu, voda trošku čistčí, ale určitě to nebylo na šnorchlování, možná v jiném období, ale v listopadu to bylo opět kalné a obrovské vlny. Užijte si to.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Hanks39
07.12.2011 11:03:03 145.62.32.***

Ahoj Thaiino,
jak se Ti libilo v Mui Ne? Jake tam jsou plaze? A ubytovani? Jeste bych se rad zeptal zda sis nechvala nekde neco sit, vim ze v Hoi Annu jsou nejlepsi krejcovstvi, ale tam se asi nestihnu dostat tak zda nemas zkusenosti ze Saigonu nebo Hanoje. Hezky den,

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
thaiina 05.12.2011 20:42:36

Ahoj- před týdnem jsem se vrátíla z 17denní cesty po Vietnamu. jestli máš dotazy, písni. Jeli jsme Saigon - Mui Ne - Dalat - Nha Trang - Hoi An, Hue -pak letecky do Hanoje - zátoka Halong - Hanoj a zpět domů.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
pepik piras 24.11.2011 15:03:53

ahoj karavelo,jestli pojedete do vietnamu tak to vemte do saigonu,jsou tam lepší lidi a jinak se tam dívá na cizinu, v hanoji jsou docela namachrovaný že jsou z hlavního města, ale to může být jenom můj dojem,v saigonu jsem byl 18 dní a v hanoji 14 tak malinko můžu hodnotit. v saigonu můžu doporučit ubytování v rodinném hotýlku HA VY, když budeš mít zájem tak adresu dodám.Napsal bych dříve ale nebyl čas,zatím ahoj pepik

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
25.10.2011 22:19:55 94.112.205.***

ahoj, planujeme v lednu cestu z bangkoku do vietnamu letadlem, ale airasia leti jen do hanoi a pak ho chi minn, tak ja nevim kam, ale idealne asi ho chi min ze? no a pak kam? diky za radu

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
pepik piras 08.06.2011 15:02:41
Re: hue  

ahoj,tak díky za informaci,ale jako krevetky to nechutnalo :-S,že sežeru všechno ale tohle už nikdy neochutnám, ale zase se říká nikdy neříkej nikdy ahoj :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
HOGOFOGO 07.06.2011 22:27:07
Re: hue  

Ahoj Pepo. na té fotce jak se ptáš co je to? že to za jídlo? tak to jsou malé krevetky nevyloupané v takové rosolu a usmažené!! většinou je prodávají na trhu za 5 dogu na malém talířku!! HOGOFOGO

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
maja1310
30.03.2011 22:53:34 92.62.224.***
RE: RE: RE: RE: Zásuvky ve Vietnamu  

ahoj prosim te,mohl bys mi napsat na muj mail ohledne cestovani po vietnamu?
jinak jm vietnamka,cestuju s rodicema,ale chci vedet podrobne,jak cestujete vy,,,informace chci predat pritelovi:)predem dedkuji maja

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
pepik piras 22.01.2011 08:36:05
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zásuvky ve Vietnamu  

MEKONG

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
pepik piras 22.01.2011 08:35:22
RE: RE: RE: RE: RE: Zásuvky ve Vietnamu  

lufe,můžu vědět kam pojedeš? Ten jih je pěknej,Mekolng taky paráda.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu